Facebook icon

Masáž PřerovDaniela Popová

O mně

Masáže od Daniely Popové

Jmenuji se Daniela Popová...

a přesto, že jsem vystudovala obor zdravotní sestra, tak právě masáže jsou mým koníčkem a vášní. Po absolvování několika odborných kurzů, školení a praxí se masáže staly v roce 2012 mou profesí. Po třech, pro mě profesně naplňujících letech, jsem si splnila další sen, a v květnu 2015 otevřela vlastní maserské studio v Přerově, v prostorách sousedících s kosmetickým studiem Mimóza nabízející profesionální služby v oblasti kosmetiky. Můžete tak spojit masáž s kosmetickým ošetřením.

Vybudovala jsem si vlastní malé studio, harmonický prostor, kde se osvobodíte od napětí, úzkosti a rušného životního stylu. Pravidelná masáž uvolňuje stres, napětí, zbavuje únavy, bolestí kloubů a hlavy. Příjemnou hudbou a světlem svíček chci dopřát svým klientům maximální relaxaci a profesionální péči. Mým cílem je, aby klient odcházel spokojený a rád se vracel.

Velmi ráda vás uvítám ve svém studiu, kde krom odborné péče zde naleznete hlavně pohodu, klid a relax. Ke každému klietovi přistupuji individuálně. Při telefonické objednávce ráda poskytnu konzultaci ohledně masáží, poučím o kontraindikacích a zodpovím případné dotazy.

Díky mému kladnému vztahu k přírodě používám čisté přírodní oleje a prudukty, mimo jiné od firmy Energy (průkopník alternativní medicíny nejen u nás).